Spotkanie autorskie z Marią Peszek

Maria Peszek jest aktorką i  jedną z najpopularniejszych wokalistek sceny alternatywnej.  W 2005 r. Maria Peszek wydała swój debiutancki  album "Miasto Mania". Muzykę skomponował lider Voo Voo Wojciech Waglewski i jego synowie : Fisz i Emade.  W 2008 r. artystka wydała swój drugi studyjny album "Maria Awaria", którego producentem był Andrzej Smolik.  W październiku 2012 roku ukazała się kolejna płyta „Jezus Maria Peszek”. W 2022 r. wydawnictwo Marginesy opublikowało książkę „Naku.wiam Zen”-„szczerą do bólu, porywającą książkę o nieszablonowej relacji dwojga wybitnych artystów, którzy są także ojcem i córką. Rozmawiają o najważniejszych sprawach: miłości, śmierci, seksie, Bogu, sztuce i sensie, z bezpardonową otwartością, która może wzbudzić zazdrość. Że można tak ze sobą rozmawiać. Że taka relacja, przekraczająca wszystko, do czego nas przyzwyczajono, jest możliwa. Bo może to, co wydaje się ekstremalne, tak naprawdę jest po prostu prawdziwe? Przecież tak właśnie rozmawiamy. A jeśli nawet nie, to może byśmy chcieli.” NA SPOTKANIE OBOWIĄZUJĄ ZAPISY

Maria Peszek jest aktorką i  jedną z najpopularniejszych wokalistek sceny alternatywnej. 

W 2005 r. Maria Peszek wydała swój debiutancki  album "Miasto Mania". Muzykę skomponował lider Voo Voo Wojciech Waglewski i jego synowie : Fisz i Emade. 

W 2008 r. artystka wydała swój drugi studyjny album "Maria Awaria", którego producentem był Andrzej Smolik. 

W październiku 2012 roku ukazała się kolejna płyta „Jezus Maria Peszek”.

W 2022 r. wydawnictwo Marginesy opublikowało książkę „Naku.wiam Zen”-„szczerą do bólu, porywającą książkę o nieszablonowej relacji dwojga wybitnych artystów, którzy są także ojcem i córką. Rozmawiają o najważniejszych sprawach: miłości, śmierci, seksie, Bogu, sztuce i sensie, z bezpardonową otwartością, która może wzbudzić zazdrość. Że można tak ze sobą rozmawiać. Że taka relacja, przekraczająca wszystko, do czego nas przyzwyczajono, jest możliwa. Bo może to, co wydaje się ekstremalne, tak naprawdę jest po prostu prawdziwe? Przecież tak właśnie rozmawiamy. A jeśli nawet nie, to może byśmy chcieli.”

NA SPOTKANIE OBOWIĄZUJĄ ZAPISY

Kategoria: