Koncert Flamenco Puro! W Kubiszówce 3 lutego!

Dom Kultury im W. Kubisz w Bielsku-Białej oraz Szkoła Fuego Flamenco zaprasza na koncert flamenco 3.02.2023 r.

Rok 2023 rozpoczynamy wspaniałym koncertem z udziałem artystów polskiej i hiszpańskiej sceny flamenco. Ich twórczość przypadła do gustu bielskiej publiczności, dlatego po raz kolejny mamy przyjemność gościć ich na bielskiej scenie Kubiszówki. 

Gwiazdą wieczoru będzie tym razem hiszpański śpiewak Juan Cárdenas . Dla tych, którzy kochają głęboki, pełnym wyrazu, przeszywający śpiew flamenco to spotkanie z jego czystą, rdzenną formą. Artyści, którzy wystąpią prezentują FLAMENCO PURO czyli flamenco czyste w swej formie, wywodzące się z tradycji. Całość koncertu dopełni gitara i taniec w wykonaniu Małgorzaty Wołyńczyk, które swą wyrazistością i rytmicznym charakterem oddadzą żywiołową naturę flamenco.
Usłyszymy również kojące dźwięki fortepianu , które w zetknięciu z bogactwem rytmów i nastrojów flamenco, tworzą interesujące połączenie.

Małgorzata Wołyńczyk – jedna z najlepszych w Polsce tancerek flamenco, która zdobywała i doskonaliła swoje umiejętności w najlepszych sewilskich szkołach tańca. Jest założycielką szkoły flamenco La Puerta del Baile w Warszawie.

Najbliższy koncert to obowiązkowe wydarzenie nie tylko dla znawców flamenco. Dla tych, którzy nie zetknęli się jeszcze z tą sztuką może stanowić wspaniałe odkrycie.

Z przyjemnością przedstawiam artystów, którzy wystąpią na scenie Kubiszówki już 3 lutego 2023 roku:

Juan Cárdenas - śpiew

Małgorzata Wołyńczyk - taniec flamenco

Andrzej Lewocki - gitara flamenco

Mateo Gallito - cajon, palmas, fortepian

Zapraszamy do zakupu biletów w sekretariacie Domu Kultury im. W. Kubisz w Bielsku-Białej przy ulicy Słowackiego 17. 

Istnieje możliwość zakupu biletów on line.

Bilety: 35 zł

tel. (33) 812 58 86 

Kategoria:

Gdzie:

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
Zobacz więcej informacji >>

Lokalizacja