„ZIMA W SCHRONISKU”

Pomóż zwierzakom!

Zimę w naszym schronisku musi przetrwać ponad 200 kotów i 80 psów.
Chcemy im zapewnić najwyższy komfort.

Potrzebujemy:

- Koce i ręczniki. Tym przedmiotom dajemy drugie życie. Bardzo prosimy, żeby nie przynosić kołder, poduszek, pluszaków i innych rzeczy z wypełnieniem, gdyż mogą one stanowić zagrożenie dla naszych podopiecznych. Obecnie wszystkie psie pawilony są ogrzewane i zabezpieczone przed bezpośrednim dostępem zimna za pomocą drzwiczek wahadłowych pozwalających swobodnie przechodzić zwierzętom na wybiegi zewnętrzne.

- Karmy suche wysokiej jakości dla kotów i psów. Bardzo prosimy
o pełnowartościowe karmy bytowe dla kotów dorosłych i kociąt. Bardzo trudno określić, która karma byłaby najlepsza dla naszych podopiecznych ze względu na szeroki wachlarz produktów na rynku. W składzie karmy natomiast, powinno przeważać mięso. W każdym sklepie specjalizującym się w sprzedaży karmy, znajdzie się coś do podarowania naszym podopiecznym, czy to psom czy też kotom. Inwestujmy w jakość, nie w ilość!

- Karmy mokre dla kotów i psów. Podobnie jak w przypadku karm suchych prosimy o produkty premium. Szczególnie jest to istotne, ponieważ głównym składnikiem kociej miski w naszym schronisku jest właśnie mokra karma, bądź przygotowywane przez nas posiłki, a karma sucha pełni rolę uzupełniającej żywienie naszych kotów.

- Żwirek do kocich kuwet (żółty Benek). W przypadku żwirku najlepiej
w utrzymaniu czystości sprawdza nam się żwirek Super Benek STANDARD, którego zużycie rośnie wprost proporcjonalnie do ilości kotów w schronisku.

Składamy gorące podziękowania wszystkim prywatnym darczyńcom, którzy corocznie wspierają naszych podopiecznych, mając udział w psim i kocim szczęściu.

Zima w schronisku

Kategoria: