Zaproszenie na spotkanie poetyckie z Lindą Nemec Foster

Wydział Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej oraz Książnica Beskidzka zapraszają seniorów na wyjątkowe spotkanie poetyckie.

18 października 2019 r. o godzinie 17.00 w Książnicy Beskidzkiej w Bielsku-Białej odbędzie się odczyt wierszy Lindy Nemec Foster, amerykańskiej poetki i wykładowczyni uniwersyteckiej pochodzącej z Grand Rapids - miasta partnerskiego Bielska-Białej w USA.
Organizatorzy kierują zaproszenie do wszystkich mieszkańców miasta, a w szczególności do osób zainteresowanych literaturą i poezją oraz osób uczących się języka angielskiego. Z pewnością będzie będzie to nie tylko inspirujące spotkanie z poetką z naszego miasta partnerskiego, ale także spotkanie z żywym językiem angielskim.

Pani Linda Nemec Foster jest niezmiernie interesującą, miłą i ciepłą osobą. Jej przodkowie pochodzą z południowej Polski, o czym chętnie opowiada. Z pewnością spotkanie z nią będzie wspaniałym doświadczeniem.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim z tłumaczeniem dr Tomasza Markiewki z Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej na język polski. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Kiedy:

18 października 2019 r., godzina 17.00

Kategoria:

Gdzie:

Książnica Beskidzka w Bielsku-Białej
ul. Juliusza Słowackiego 17a
43-300 Bielsko-Biała

Dodatkowe materiały